NAUCZYCIEL/NAUCZYCIELKA: | DZIEŃ TYGODNIA | GODZINA |
Barszcz-Raputa Sylwia | PIĄTEK | 8:45 – 9:45 |
Cybula Joanna | ŚRODA | 8:50 – 9:50 |
Forresu Giuliano | CZWARTEK | 9:45 – 10:45 |
Gębarowski Maciej | WTOREK | 9:45 – 10:45 |
Giemza Natalia | ŚRODA | 9:40 – 10:40 |
Górski Bartłomiej | PONIEDZIAŁEK | 12:25 – 13:25 |
Henzel Dorota | PONIEDZIAŁEK | 11:40 – 12:40 |
Heryan Beata | WTOREK | 11:40 – 12:40 |
Jończyk Anna | WTOREK | 12:25 – 13:25 |
Kalinowski Dawid | PONIEDZIAŁEK | 10:35 – 11:35 |
Kojs-Mrożkiewicz Marta | PONIEDZIAŁEK | 12:30 – 13:30 |
Konstant Agnieszka | ŚRODA | 10:35 – 11:35 |
Legut Eugeniusz | ||
Lipa Małgorzata | WTOREK | 11:30 – 12:30 |
Liziniewicz Ilona | CZWARTEK | 12:30 – 13:30 |
Lodeiro Vales Ramon | WTOREK, PIĄTEK | 7:30 – 8:00 |
Malczyk Lucyna | PONIEDZIAŁEK, PIĄTEK | 8:00 – 8:30 |
Michalska-Trębacz Beata | CZWARTEK | 10:40 – 11:40 |
Migut Lidia | PONIEDZIAŁEK | 12:25 – 13:25 |
Muzyk Joanna | ŚRODA | 9:50 – 10:50 |
Nasińska Daria | WTOREK | 9:50 – 10:50 |
Nowicka de Poraj Maria | CZWARTEK | 13:25 – 14:25 |
Olczyk Jolanta | ŚRODA | 13:25 – 14:25 |
Olszewski Stanisław | PIĄTEK | 8:50 – 9:50 |
Ostafin-Budek Anna | WTOREK | 11:35 – 12:35 |
Pawlik Irena | WTOREK | 8:00 – 9:00 |
Pawlikowska Gabriela | PONIEDZIAŁEK | 9:40 – 10:40 |
Płoszczańska Magdalena | PIĄTEK (ostatni w miesiącu) | 14:30 – 15:30 |
Pokwiczał Dawid | PIĄTEK | 10:40 – 11:40 |
Rapacz Daria | ŚRODA | 12:40 – 13:40 |
Ruščak Anna | WTOREK | 9:45 – 10:45 |
Rymarkiewicz Bogna | PIĄTEK | 11:30 – 12:30 |
Sekuła Beata | PONIEDZIAŁEK | 8:45 – 9:45 |
Słonina Klaudia | PONIEDZIAŁEK | 16:00 – 17:00 |
Stępska Irena | PONIEDZIAŁEK (co drugi tydzień) | 13:40 – 14:40 |
Strycharz Elżbieta | PONIEDZIAŁEK | 13:25 – 14:25 |
Szewczyk Katarzyna | WTOREK | 10:45 – 11:45 |
Szopa Monika | PONIEDZIAŁEK | 12:00 – 13:00 |
Świergała Jakub | WTOREK | 9:40 – 10:40 |
Trojak Marta | PIĄTEK | 12:40 – 13:40 |
Warumzer Ewelina | CZWARTEK | 10:40 – 11:40 |
Więcek Katarzyna | ŚRODA | 10:35 – 11:35 |
Wójtowicz Dawid | WTOREK, CZWARTEK | 7:30 – 8:00 |